Titulo

Їх було 49. 40 десантників та 9 членів екіпажу. Рівно чотири роки тому, 14 червня 2014 року, поблизу Луганського аеропорту терористи збили український військово-транспортний літак ІЛ-76


Їх було 49. 40 десантників та 9 членів екіпажу.

Рівно чотири роки тому, 14 червня 2014 року, поблизу Луганського аеропорту терористи збили український військово-транспортний літак ІЛ-76, який мав доставити в оточений бойовиками аеропорт людей та провізію. Сообщает https://bbcccnn.co/Всі 49 чоловік, які були на борту, загинули. Трагедію визнано терористичним актом. Це — найбільша одночасна втрата в історії Збройних сил України.

«Перша ракета, випущена бойовиками, в літак не влучила. Потрапила тільки друга, а потім літак добивали ще й чергою з великокаліберного кулемета. Було також питання щодо витоку інформації — і, як виявилося, РФ проводила постійні радіоперехоплення, і було прослуховування наших радіочастот. Тобто терористам повідомили, що летить літак», — так про трагедію повідомляли у спеціальній комісії по розслідуванню терористичного акту.Десант не помирає, він йде у небо.

Фонд «Повернись живим»
Загрузка...
На платформі Blogger.