Titulo

ДУСя оголосила закупівлю для Порошенка БРОНЬОВАНИХ «мерседесів» по 21 мільйону за штуку. Все вже є, тільки мерседесів не вистачає


Державна організація «Автобаза Державного управління справами» оголосила про проведення тендерів щодо закупівлі легкових автомобілів очікуваною вартістю 53,89 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро». Сообщает https://bbcccnn.co/
Автобаза ДУС хоче придбати два броньовані Mercedes-Benz S 600 2018 року випуску очікуваною вартістю 42,42 млн грн. Тобто один автомобіль має коштувати 21 млн грн., або близько $800 тис.

Один з автомобілів повинен мати пакет бронювання найвищою мірою захисту VR10, оббивку салону з чорної ексклюзивної шкіри, холодильний відсік, аудіосистему з навігацією, автоматичну систему кондиціонування повітря, автоматичний кондиціонер в задній частині салону, оббивку стелі мікрофібри, функцію пам’яті для задніх сидінь, декоративні елементи: тополь чорний полірований. Другий автомобіль теж матиме пакет бронювання найвищою мірою захисту VR10, оббивку – шкіра ексклюзив порцелян, систему нічного бачення, ТВ-тюнер, мультімедійну систему для пасажирів задніх сидінь.

За даними джерел «Наших грошей» в Державній фіскальній службі, у 2015 році в країну ввозили нові броньовані Mercedes-Benz S600 Limousine lang, які декларували на митниці по ціні від $380 тис до $410 тис, тобто від 9,88 млн грн. до 10,66 млн грн. за нинішнім курсом. У минулому році в Україну ввозили вживані броньовані Mercedes-Benz S600: 2013 року виготовлення (клас броні В7) задекларовано по ціні $123 тис, 2012 р.в. – $124 тис.

Крім того, «Автобаза Державного управління справами» також хоче купити два Mercedes-Benz S 560 4matic long (new) 2018 р.в. очікуваною вартістю 11,47 млн грн., або близько $220 тис за штуку.

Одна з автівок повинна мати оббивку салону з чорної ексклюзивної шкіри, систему кондиціонування сидінь водія і переднього пасажира, пакет систем допомоги при паркуванні з камерою кругового огляду, мультифункціональне рульове колесо у виконанні з дерева і шкіри, комфорт-пакет обігріву, декоративні елементи: тополь чорний полірований.

Другий мерседес також матиме оббивку салону з чорної ексклюзивної шкіри, задню частину салону з перегородкою, холодильний відсік, відкидні столики в задній частині салону, проекційний дисплей, сигнальні жилети для водія і пасажирів, ТВ-тюнер, мультімедійну систему для пасажирів задніх сидінь.

Ціни на Mercedes-Benz S 560 4matic long (new) у офіційного представника німецького концерну в Україні стартують від 3,33 млн грн.
На платформі Blogger.