Titulo

КРИМІНАЛ “Згвалтував і задушив рідну матір”: Україну приголомшив вчинок 16-ти річного нелюда

“Згвалтував і задушив рідну матір”: Україну приголомшив вчинок 16-ти річного нелюда

Хлопця засудили до 14 років в'язниці, передаєhttps://korupciya.com

У Київській області до 14 років позбавлення волі засуджено нелюда, який, перебуваючи в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння, зґвалтував рідну матір, а потім її задушив.Як повідомили в прес-службі прокуратури Київської області, в серпні 2015 року 16-річний хлопець, перебуваючи в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння за місцем свого проживання в місті Бориспіль, де також перебувала його мати, вирішив задовольнити свою статеву пристрасть.
Нелюд-син схопив руками матір за шию і повалив на ліжко. Потім хлопець зав'язав на шиї жінки шнурок і, долаючи опір, вступив з нею в статевий зв'язок неприродним способом. В результаті задушення потерпіла померла.
Злочинець затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Йому повідомили про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 153 (Задоволення статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства, що спричинило особливо тяжкі наслідки) та п. 10 ч. 2 ст. 115 (Вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині пов'язане з насильницьким задоволенням статевої пристрасті неприродним способом) КК України.
Обвинувачений визнаний винним і засуджений до 14 років позбавлення волі.
На платформі Blogger.