Titulo

"Я заплутався

Офіцер британської армії, який звинувачують у вбивстві молодого ірландського солдата, який був розстріляний під час навчань, який нібито сказав після інциденту "Я заплутався чи не я?", Заслухав бойовий суд.


Рейнджер Майкл Маґайер, 1-го батальйону, Королівський ірландський полк, помер після підпалу кулеметів під час вправи в навчальному районі Castlemartin у Пемброкширі, штат Уельс, у травні 2012 року.повідомляєhttps://www.irishmirror.ie21-річний Кок Корк був розстріляний на чолі та загинув під час тренувань, який проводив війська для розгортання в Кенію.

32-річний капітан Джонатан Ціна, тепер 2-го батальйону "Королівський ірландський", звинувачують у вбивстві через грубу недбалість Рґґ Магуайр через його нездатність встановити і контролювати безпечне вправи.

Обвинувачення стверджує, що він не пройшов шлях до діапазону під час підготовки Плану безпеки дій на охорону навколишнього середовища (Rasp), що він поставив цілі занадто близько один до одного, і він не зміг "деконфліктовувати" ці два вправи.

Підполковник Річард Белл, 45 років, та ордера-офіцер Стюарт Панкхурст, 40 років, обидва обвинувачені в необережності, виконуючи обов'язки.

Кол-во дзвони, колишній начальник відділу планування, звинувачують в тому, що він не розглядає або не підпише підписку на скарб, вироблений капітаном Прайтом, і не зможе контролювати його або підтримувати його.

WO Pankhurst, котрий керував навчанням, пов'язаним з Rgr Maguire в районі 10А, звинувачується в тому, що він не "висловлює будь-яку обережність або стурбованість", незважаючи на те, що він був присутнім на лінії і знав про масштаб сусідньої стрільби в районі 10B.

Стівен Філіпс-Гарріс, співробітник відділу кар'єрів у Каслмартіні, розповів військовому суді в Бульфорді, Уїлтшир, про розмову, яку він мав з капітаном Прайз після смертельної стрільби.

Пан Філіппс-Гарріс, відставний армійський прапорщик і тепер співробітник Міністерства оборони, пояснив, як після попередження про інцидент, він вирушив до аварії та пішов, щоб знайти капітан Прайса, і побачив цілі, що стикаються з піском.

"Я сказав, що така ціль там, і він сказав, що це ціль переходу до пожежі.

"Він взяв мене на позицію, де він триангулював ціль", - сказав пан Філіппс-Гарріс.

"Ми звернулися до крайньої лівої, де трава була, щоб показати йому, як з дуги його цілі були, і ви могли б досить чітко бачити, де жертва була.

На платформі Blogger.