Titulo

Справа РИА Новости-Украина: Вишинський на суді визнав наявність російського паспорта

У четвер, 17 травня, під час судового засідання у Херсоні громадянин України, керівник російського пропагандистського ресурсу РИА Новости-Украина Кирило Вишинський, підозрюваний у державній зраді, визнав наявність у нього російського паспорта.


15 травня правоохоронці провели обшуки у київському офісі російського пропагандистського ресурсу РИА Новости-Украина, а його керівнику Кирилу Вишинському оголосили про підозру у державній зраді.повідомляєhttps://nv.ua


Оперативники спецслужби також зафіксували, що навесні 2014 року Вишинський поїхав до Криму, де за завданням російського керівництва взяв безпосередню участь у пропагандистських акціях, спрямованих на підтримку окупації півострова. За це закритим указом президента РФ Володимира Путіна громадянин України Вишинський був нагороджений медаллю За заслуги перед Вітчизною.

Крім того, після повернення до Києва він залучив своїх підлеглих до випуску матеріалів, що пропагують терористичні організації "Л/ДНР".

Ще 20 громадян України, які працювали на РФ у РИА Новости-Украина, згідно словами заступника голови СБУ Віктора Кононенка, будуть проходити у справі у статусі свідків.
На платформі Blogger.