Titulo

У Кабміні озвучили офіційну позицію щодо підвищення цін на газ в Україні

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості не підтримали приведення вартості газу для населення до ринкових показників, про що інформує replyua.net. Заяву відповідного змісту оприлюднив очільник відомства Ігор Насалик. За його словами, очолюване ним міністерство буде наполягати, аби Кабінет міністрів України зберіг поточну вартість газу для побутових споживачів. «Міненерго має намір представити на розгляд Кабінету Міністрів постанову, у якій розглядається незмінна вартість газу для населення (з 1 червня)», - заявив він.
 Повідомляє https://replyua.net

Варто нагадати, що у жовтні минулого року Кабінет міністрів відклав на невизначений термін публікацію вартості природного газу на рівні імпортного паритету на період з 1 жовтня 2017 року до 31 березня 2018 року. Завдяки цьому уряд не підвищив ціну на газ для населення поточного опалювального сезону. 

Крім того, у кінці березня Кабінет міністрів прийняв рішення про відкладення підвищення вартості природного газу для населення ще щонайменше на два місяці - до 1 червня 2018 року. 


На платформі Blogger.