Titulo

Поліція офіційно назвала кількість постраждалих внаслідок сутичок на Осокорках

Поліція Києва повідомила, що внаслідок сутичок на будівельному майданчику на Осокорках постраждало 17 людей, у тому числі один правоохоронець.


Як сказано на сторінці поліції Києва у Facebook, близько 14:00 правоохоронцям надійшло повідомлення про конфлікт між представниками охоронної фірми та активістами на вулиці Єлизавети Чавдар.повідомляєhttps://nv.ua


Правоохоронці, які приїхали на місце подій, виявили, що близько 100 людей почали хуліганські дії на території будівництва і між охоронцями забудовника та активістами сталася сутичка, під час якої останні кидали каміння, підпалили приміщення для охоронців і пошкодили будівельну техніку.

Інцидент кваліфіковано за ст. 296 - хуліганство, ст. 345 - погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу та ст. 194 - умисне знищення або пошкодження майна Кримінального кодексу України.

Раніше повідомлялося, що в Києві на Осокорках місцеві жителі вийшли на акцію протесту у зв'язку із забудовою біля місцевих озер, в результаті мітинг переріс у масові зіткнення, у яких постраждали п'ятеро людей.

Кореспондент Lb.ua повідомляв, що місцевих жителів підтримали представники націоналістичних організацій.
На платформі Blogger.