Titulo

Замість ліків засіб для миття підлоги: Чого коштувала дитині фатальна помилка медсестри


Дитину терміново відвезли до обласної лікарні Мечникова у Дніпрі


Про це повідомляє прес-служба Павлоградського відділу поліції, передає Корупція.Інфо."До Павлоградського відділу поліції надійшло повідомлення з дитячої поліклініки про те, що медична сестра помилково дала дівчинці-підлітку, яка перебувала на стаціанарному лікувані, хлорний дезинфекційний засіб для миття підлоги замість ліків, – йдеться у повідомлені. – За фактом неналежного виконання професійних обов'язків медичним працівником поліція Павлограда за узгодженням з місцевою прокуратурою розпочала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 140 КК України".

Потерпілу дівчинку було госпіталізовано до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова. Наразі її стан стабільний.

Благодаря этой фишке жители города Ваш город становятся ...
Популярне: «Дитина від Януковича, скандали і ферма з виробництва сперми»: Куди поділася і чим займається скандальна коханка Віктора Федоровича

Нагадаємо, що 11 травня об 12:00 поступило повідомлення про розпилення невідомої їдкої речовини у будівлі павлоградської школи. Попередньо встановлено, що на першому поверсі, у чоловічому туалеті, невідомий відкрив балончик з перцевим газом.
На платформі Blogger.