Два невідомі чоловіки ходили в ресторан в місті Міссісога, штат Онтаріо, і відправили імпровізовану бомбу до втечі, сказала поліція.
П'ятнадцять людей були поранені до лікарні, три з яких отримали критичні травми після вибуху в ресторані Бомбей-Бель біля 10.30 вечора за місцевим часом (3.30am BST).
Вибухові вікна та двері, що відправляли сміття, вилітали на вулицю, перш ніж панікували вечеря, бігали з ресторану, де дехто, як повідомляється, проводив дитячий день народження.
Пізніше було розглянуто збройну поліцію, патрулюючи сцену з собаками сніфферів, коли людина затиснула жахливого маленького хлопця.


Поліція поділилася фотографією в Твіттері, де показали два "підозрюваних" із темними блискавками, які йдуть у ресторан в 10.32 вечора.
П'ятнадцять людей були поранені до лікарні, три з них отримали критичні травми
Вибух вибухнув у ресторані Бомбей-Бель близько 10.30 вечора (3.30 ранку за Гринвічем) 
Windows підірвано 

"На вулиці була розбита склянка, там була дитяча вечірка для дні народження, все було зруйновано", - розповів CBC.ca Рафаель Консеціако, який був поблизу, коли вибухнула бомба.
"Багато крові на підлозі. Багато людей кричали, вони намагалися вирватися з ресторану.
"У його очах був хлопець зі склом, багато хто так сильно кровоточив".
Поліція поділилася фотографією в Твіттері, де показали два "підозрюваних" із темними блискавками, які йдуть у ресторан в 10.32 вечора.


Співробітник поліції дивиться в ресторан Bombay Bhel 
Чоловік тримає страханого маленького хлопця на сцені
Одне джерело стверджувало, що чоловіки використовували банки для фарбування, щоб приховати пристрій
Дороги в цьому районі були закриті, і на місці була присутня велика присутність поліції 

Обидва мають свої капочки, витягнуті над їхніми обличчями, і один з них, схоже, носить об'єкт.
Одне джерело стверджувало, що чоловіки використовували банки для фарбування, щоб приховати пристрій.
Поліція пілу повідомила, що один підозрюваний опинився у середині 20-х років, мав сильний колір, носив темно-сині джинси, а темно-блискавка з капюшоном підтягнула його голову, чорна сукня покрила його обличчя.
Другий був худий, на ньому були вицвілі блакитні джинси, сіра футболка і темна блискавка, на головці капсула, також обличчя покрите.
ПРИНАЙМНІ 15 ЛЮДЕЙ ОТРИМАЛИ ТРАВМИ ПІСЛЯ ВИКРАДЕННЯ ІМПРОВІЗОВАНОЇ БОМБИ В КАНАДСЬКОМУ РЕСТОРАНІ


Поліція заявила, що в цей час не було ніяких вказівок на терористичну лінію

View image on TwitterView image on TwitterView image on TwitterView image on Twitter

: Front windows of Bombay Bhel are shattered, with debris scattered in the parking lot from an improvised explosive device that injured 15 people. Source tells me the suspects may have used paint cans.
Police in Mississauga, Ontario, Canada say two suspects threw an IED into a restaurant injuring 15 people. The suspects are still on the run.
Дороги в цьому районі були закриті, і велика присутність поліції була на місці, коли збройні тактичні офіцери прибули як частина великої реагування на надзвичайні ситуації.
Не було жодного слова про причину вибуху, але джерело поліції повідомило CNBC, що в цей час не було ніяких ознак посилання на тероризм.
Регіональна фельдшерська шкіра також поділилася з зображеннями на місці надзвичайних екіпажів, які кидаються поза рестораном.
Парамедик Джо Корстандже розповів у Канаді "The Globe and Mail", що три людини зазнали критичних травм, а 12 інших потерпілих від "незначних та поверхневих травм".


Парамедик Джо Корстандже зазначив, що три людини зазнали критичних травм, а 12 інших потерпілих від "незначних та поверхневих травм"
Офіцери оточили сцену 

View image on TwitterView image on TwitterView image on TwitterView image on Twitter

Explosion: Multiple people injured following reports of an explosion at Bambay Bhel Restaurant 5035 Hurontario St near Eglinton in Mississauga.
View image on TwitterView image on TwitterView image on TwitterView image on Twitter

Pics from the restaurant explosion at Hurontario St & Eglinton Av in . Plaza is sealed off, approx 15 people transported to hospital, 3 critical. Sources saying incendiary devices were found inside the restaurant.
Він сказав: "Ми перевезли трьох з них до травмових центрів, що я б сказав, це критична стадія тільки після вибуху травм".
Свідок Андре Ларріве розповів газеті Globe and Mail, що він дивився телевізор у своєму будинку, коли почув вибух.

"Це було дуже голосно", - сказав він.
Атака наступає через місяць після того, як водій розібрав його білий фургон на прокат Райдера в обідній час натовпу в Торонто, загинувши 10 людей і поранені 15. "


Співробітник поліції дивиться в ресторан Bombay Bhel 

ПІДОЗРЮВАНИЙ У ТОРОНТО АТАКУ ЗВИНУВАЧУЮТЬ ВБИВСТВІ
25-річний Алек Мінасян звинувачують у свідомому оранці через пішоходів на вузькій вулиці, що залишає слід 2 км. Руйнування.Коли поліцейські прибули, він наказав щось у офіцерів і закричав: «Вбийте мене! Зніміть мене в голові!» перш ніж зрештою здатися.Мінасіан стикається з 10 підрахунками вбивства першої ступені та 16 підрахунками спроб вбивства, але його адвокат Борис Байтенскій повідомив журналістам, що ще рано обговорювати заяву після того, як він з'явився у суді за звинуваченням 10 травня.Мінасіан, студент, який займається розробкою програмного забезпечення, не мав судимості і не мав ніякого зв'язку з будь-якими терористичними групами, повідомляє поліція в Канаді.