Titulo

Комітет Європарламенту схвалив угоду Вірменія-ЄС

Комітет Європарламенту із закордонних справах Європейського парламенту схвалив угоду про всеосяжну і розширеному партнерство між Вірменією і Євросоюзом, відкривши можливість для більш глибокого співробітництва в різних сферах.


Депутати Європарламенту підтримали угоду 55 голосами за, два - проти, ще сім утрималися від голосування, передає видання Новини Вірменії.повідомляєhttps://nv.ua


У Брюсселі висловили жаль, що Угода не може включати зняття тарифних бар'єрів через членство Вірменії в Євразійському економічному союзі.

У Комітеті закликали Вірменію домогтися значного прогресу щодо свободи ЗМІ, незалежності судових органів, боротьби з корупцією і відмиванням коштів, ухилення від сплати податків і олігархічного контролю.

Вони нагадують, що відступ від цінностей ЄС, таких як демократія, верховенство закону або права людини, може спровокувати призупинення дії угоди.

Також в Європарламенті привітали громадян Вірменії в зв'язку з недавнім мирним переходом влади і привітали Нікола Пашиняна з обранням на пост нового прем'єра країни.

Крім того, євродепутати закликають Вірменію і Азербайджан збільшити темпи та результати переговорів після виборів в 2018 році в обох країнах з тим, щоб закінчити карабахського конфлікту.

Нагадаємо, 14 травня в Сочі відбулася перша зустріч президента Росії Володимира Путіна і призначеного 8 травня прем'єр-міністром Вірменії Нікола Пашиняна. Новий прем'єр заявив про плани свого уряду "надати імпульс торговим і економічним відносинам" з РФ, зокрема у військово-технічній та туристичній галузі.
На платформі Blogger.