Titulo

На грунті етнічної ненависті поляки напали на групу журналістів з відділу розслідувань «Форпосту», передає Корупція.Інфо.Щойно прийняли рішення — публікувати.

Бридко, але тримайте аби під впливом алкоголю не було бажання сідати за кермо чи ставати подібним бидлом.повідомляєhttps://korupciya.com/


Дане відео не має на меті розпалювати неприязні українсько-польські стосунки. Їх і так всіма можливими способами розпалює російська пропаганда. Ми подамо лишень частково відео з фактами приниження за національними мотивами.

15 травня, вечір. Група журналістів з відділу розслідувань “Форпосту” після вдало виконаного службового повертається в Україну. На пункті пропуску “Шегині-Медика” “хороша” зміна.
Контрабасік пре, черги неймовірні. Приймаємо рішення переїхати за кількадесят кілометрів на переїзд “Грушів-Будомєж”.В цей вечір там “погана” зміна, тому і черг нема. Виїзджаємо на головну дорогу зі села Медика. На перехресті пропускаємо малолітражку. З неї вилазить п’яна дич.повідомляє

Популярне: "Встала раком та …": Дружина генпрокурора опинилась в центрі гучного скандалу. Що витворила Луценко (ВІДЕО)

Починає лупити по дверях та діставатись до водія. Крики “Бандєровці!”, “Ми на своєй стронє”, і так далі.

Матеріальчики навіть не будемо оприлюднювати — ми проти подібних публічних розбірок.

Вважаємо, що міжнаціональні історичні спори повинні вирішувати історики, а такого роду дич повинен виховувати місцевий ділничний.

Далі фрагмент відео знятий одним кадром. Просимо вибачення за невелику сцену насилля — був прямий напад на оператора.
На платформі Blogger.