Titulo

Савченко розповіла чому відмовилася від послуг чотирьох адвокатів


Позафракційний нардеп Надія Савченко на суді заявила, що розірвала співпрацю з адвокатами, оскільки не може оплачувати їхні послуги.
У Шевченківському райсуді Києва, який розглядає питання продовження запобіжного заходу для депутата, вона попросила надати їй державного захисника, передає Корупція.Інфо.

У суді повідомили про чотири заяви Савченко від 11 травня про відмову від адвоката Солов'я, Бугая, Грищенюка і Шадріна, передає "Українська Правда".

"Я написала в п'ятницю всі ці відмови, але передати слідчому змогла тільки сьогодні вранці, тому що пошта в тюрмі працює в певні робочі дні… Я не олігарх з багатої сім'ї – я не можу собі дозволити платних адвокатів", – пояснила політик.

Вона додала, що адвокати Олег Соловей і Дмитро Бугай не мають права налаштовувати її проти сестри.

"Мені дуже незрозуміло чути публічні заяви адвокатів, що вони розривають зі мною співпрацю через некоректну поведінку моєї сестри. Я вважаю, що адвокати не мають права налаштовувати своїх підзахисних проти їхніх родичів", – зазначила Савченко.

Нардеп зазначила, що якщо подібна ситуація коли-небудь повториться, то вона звернеться до Адвокатської палати, щоб її колишніх захисників позбавили ліцензій.

Город Ваш город ошарашен, увидев новую схему заработка
Популярне: "Я впевнена, що…": Відома російська співачка звинуватила Україну у провалі Самойлової на "Євробаченні"

"Тому я розриваю співпрацю з усіма адвокатами і прошу надати мені… Я готова захищатися сама – але розумію, що згідно із законом ви повинні мені надати безкоштовного адвоката", – сказала депутат.

Як повідомляє NewOne, пізніше суд призначив для Савченко державного захисника – Юлію Ткач.

"З урахуванням заяви Савченко, а також самого захисника, суд вважає за можливе прийняти відмову підозрюваної Савченко від захисника Шадріна з урахуванням того, що на судовому засіданні присутній адвокат Ткач", – сказав суддя.

Після свого призначення Ткач попросила час для ознайомлення з матеріалами справи і конфіденційного спілкування з підзахисною.

Суд дозволив відкласти розгляд справи. Наступне засідання відбудеться 15 травня.

Як повідомлялося раніше, на початку квітня адвокат Віктор Чевгуз взяв самовідвід у справі Савченко, пояснивши, що у нього з політиком "різні погляди на ведення захисту".

11 травня стало відомо, що від Савченко пішли також Олег Соловей і Дмитро Бугай.
На платформі Blogger.