Titulo

В Україні відкрили завод зі зборки сонячних панелей

Компанія Енхол в березні 2018 року відкрила завод з виробництва фотоелектричних модулів для сонячних електростанцій в місті Енергодар Запорізької області.

Про це повідомила прес-служба Держенергоефективності.


Зараз загальна потужність технологічної лінії становить 15 МВт на рік.повідомляєhttps://biz.nv.ua
Власником приватного підприємства Енхол є Валерій Євсеєнко. Підприємство займається технічним обслуговуванням холодильного обладнання та систем кондиціонування повітря, в тому числі в інтересах АЕС.

У Держенергоефективності також відзначають, що розвиток сонячної енергетики в Україні набирає обертів. Тільки за 3 місяці 2018 го встановлено 100 МВт, що складає майже половину потужностей сонячних електростанцій, введених за весь 2017 рік.

Стрімко зростає і попит на сонячні панелі і серед приватних домогосподарств. Якщо в на початку 2015 тільки 40 сімей встановили приватні сонячні станції, то станом на кінець першого кварталу 2018 року - вже 3553 родини перейшли на сонячну електроенергію.

Нагадаємо, що в 2018/19 роках у Вінниці збудують завод з виробництва сонячних панелей потужності виробництва 400 МВт на рік. Будівництвом займатиметься компанія Несс Естейт.
На платформі Blogger.