Titulo

Брюссель хоче реформувати візову політику

Єврокомісія пропонує оновити Інформаційну візову систему (VIS).
Це - база даних, що містить інформацію про осіб, які звертаються за шенгенськими візами. Вона допомагає краще реагувати на актуальні проблеми безпеки і міграції та поліпшити управління зовнішнім кордоном ЄС.
Йдеться про оновлення бази даних VIS, повідомили на сайті ЄК. Очікується, що це дозволить краще перевіряти документи претендентів, допоможе уникнути інформаційних прогалин в сфері безпеки за допомогою поліпшення обміну інформацією між правоохоронцями країн-членів ЄС. Також це має забезпечити повну функціональну сумісність з іншими базами даних в масштабах всієї Європи.повідомляєhttps://nv.uaВ якості заключного елемента реформи візової політики ЄС Комісія закликає Європейський парламент і Раду якомога швидше завершити свої законодавчі процеси, щоб ліквідувати всі інформаційні прогалини і полегшити поїздку в ЄС законним відвідувачам.
Крім того, Європейський союз збирається розглянути впровадження додаткових вимог для громадян країн, які без отримання віз можуть відвідувати Шенгенську зону.
Станом на 11 травня громадяни України можуть подорожувати по безвізу в 85 країн світу.
На платформі Blogger.