Titulo

Новий український лоукостер отримав право на польоти

Новий український лоукост-авіаперевізник SkyUp отримав сертифікат експлуатанта, що дає право на виконання рейсів.

Про це повідомили в прес-службі компанії, передає галузевий портал avianews.com.


Польоти нова авіакомпанія почне виконувати орієнтовно наступного тижня. На першому етапі SkyUp буде використовувати два 189-місцевих Boeing 737-800 2013 року випуску, які раніше літали в Malaysia Airlines. Зараз ці авіалайнери проходять перефарбовування в Братиславі та Стамбулі. Їм вже присвоєні українські реєстраційні номери UR-SQA і UR-SQB. Пізніше компанія поповнить парк 149-місцевим Boeing 737-700.повідомляєhttps://biz.nv.ua


На першому етапі SkyUp виконуватиме чартерні міжнародні рейси для туроператора Join UP, власники якого значаться кінцевими бенефіціарами нового авіаперевізника.

Пізніше компанія приступить до виконання внутрішніх польотів за маршрутами Київ-Одеса і Харків-Одеса, які будуть здійснюватися за лоукост-концепції.

Авіакомпанія SkyUp (Скайап) була зареєстрована в червні 2017 року Києві. Її керівником став відомий авіаційний експерт, який раніше працював в низці авіакомпаній, Євген Хайнацький.

Засновником SkyUp виступила компанія ACS-Україна Тетяни Альби і Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp.

У перший рік роботи планується виконання міжнародних чартерних рейсів, а також відкриття регулярних внутрішніх і міжнародних рейсів. Із середини літа мають відбутися перші регулярні рейси за маршрутами Київ - Одеса і Харків - Одеса, а також будуть відкриті продажі на міжнародні рейси до Барселони і Ларнаки.

Раніше передбачалося, що сертифікат експлуатанта компанія отримає в квітні, проте цього не сталося. "Зміщення графіка пов'язане з виконанням фінальних процедур з отримання льотної придатності на повітряні судна та сертифікаційних перевірок підприємства", - пояснив тоді причину затримки гендиректор авіаперевізника Євген Хайнацький.

Нагадаємо, що в грудні 2017 року авіакомпанія SkyUp оголосила про початок чартерних польотів в квітні 2018 року. Внутрішні рейси авіакомпанія планувала почати виконувати з травня або червня.
На платформі Blogger.