Titulo

Німеччина відповіла на критику США щодо Північного потоку-2 і пообіцяла врахувати інтереси України


Міністр економіки Німеччини Петер Альтмаєр прокоментував критику США щодо газопроводу Північний потік-2 і пообіцяв врахувати інтереси України в рамках його будівництва.повідомляєhttps://nv.ua


Як повідомляє Reuters, Альтмаєр звинуватив Вашингтон в бажанні заблокувати будівництво трубопроводу, який будується Газпромом і консорціумом європейських енергетичних компаній.

Причина дій США, на думку міністра, криється в бажанні американців збільшити власний експорт сланцевого газу.

"Вони шукають ринки... Але сланцевий газ набагато дорожчий російського газу, тому блокування Північного потоку-2 само по собі не гарантує експорт", - заявив Альтмаєр.

Він додав, що Європа рішуче відреагує на спроби США поставити свої економічні інтереси над інтересами партнерів.

"США - наші друзі і партнери, і ми хочемо захистити наші спільні цінності... Але якщо США ставлять свої економічні інтереси над інтересами інших, тоді вони повинні очікувати того ж і від Європи", - підкреслив німецький міністр.

За словами Альтмаєра, Євросоюз повинен гарантувати, що Україна продовжить залишатися транзитером газу навіть після того, як новий газопровід буде побудований.

"Німеччина нічого не робить проти інтересів України. Ми якраз хочемо досягти того, щоб транзит газу через Україну був гарантований і забезпечений не тільки самою Україною і Росією, а й Європейським Союзом", - цитує міністра DW.
На платформі Blogger.