Titulo

У Кабміні підтвердили вихід на ринок України двох великих ритейлерів у 2018 році

Відомі шведські бренди IKEA і H&M вже цього року вийдуть на ринок України.
Про це заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, повідомляє Урядовий портал.
"Україна є привабливим місцем для багатьох шведських компаній, що бажають розширити свій бізнес. Ми вітаємо той факт, що вже цього року відомі шведські компанії IKEA і H&M вийдуть на ринок України", - сказала вона.
Крім того, вона додала, що за останній рік товарообіг між Україною і Швецією зріс на 4,2% порівняно з 2016 роком і становив $510,9 млн.інформуєhttps://biz.nv.ua
IKEA заснована у 1943 році в Швеції Інгвар Кампрадом. Перший торговий центр компанія відкрила в 1958 році. До складу ІКЕА входить виробнича група Swedwood, яка займається виробництвом дерев'яних меблів і комплектуючих і має 35 заводів в 9 країнах.

Раніше повідомлялося, що IKEA має намір вийти на український ринок. Глава правління Мандарин Плаза Олександр Черницький повідомляв, що IKEA може стати орендарем найбільшого в країні торгово-розважального центру Південний площею 450 тис. кв. м, початок будівництва якого заплановано на кінець 2017 року Голосіївському районі Києва.
Також повідомлялося, що ІКЕА зацікавлена у співпраці з українськими постачальниками дерев'яних меблів і комплектуючих до неї.
Пізніше стало відомо, що IKEА  має намір протягом 1-2 років відкрити перший об'єкт у Києві. У лютому ЗМІ повідомляли, що IKEA відкриє магазин в Україні до кінця 2018 року.
В кінці квітня, в Кабміні заявили про плани створить міжвідомчу робочу групу для сприяння процесу виходу IKEA на ринок країни.
Нагадаємо, H&M робить вже другу спробу вийти на український ринок. Першу шведський ритейлер зробив в 2014 році, уклавши договір з ТЦ Respublika, але ще на етапі узгодження документів угоду заморозили.
Наприкінці минулого року повідомлялося, що H&M зацікавився українським ринком.
Пізніше джерела НВ Бізнес підтверджували прихід H&M в Україну.
Восени 2017 року H&M підписав контракт про відкриття магазину з ТРЦ Lavina Mall Вагіфа Алієва. А січні цього року H&M почала підготовку до відкриття магазину в Україні.

Шведська Hennes & Mauritz AB (розвиває мережу H & M) - одна з найбільших торгових компаній в світі. За даними ритейлера, зараз він управляє мережею з 4135 магазинів у 62 країнах світу. За даними звітності компанії з 1 грудня 2016 року по 31 травня 2017 року, продажі за шість місяців склали 114 млрд шведських крон ($12,5 млрд), що на 9% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.
За даними дослідження компанії GfK Ukraine, лідерами серед міжнародних мереж, яких не вистачає українцям, виявилися магазини товарів для дому IKEA (46,8% тих, хто проголосував) і одягу H & M (39,4%).
На платформі Blogger.