Titulo

День вишиванки. 10 українських брендів національного одягу

Вишиванки - це не тільки розкішне національне вбрання, а й musthave вже декількох сезонів поспіль. Сучасні тренди сплітаються з традиційними українськими візерунками, перетворюючись в модний хіт.

Наближається День вишиванки і, якщо ви ще не придбали стильну вишиванку або просто хочете порадувати себе обновками, НВ STYLE пропонує ознайомиться з українськими брендами, які створюють справжні витвори мистецтва.повідомляєhttps://nv.ua

ETNODIM
Адреса: м.Київ, вул. Верхній Вал 58/28
Ціни: 820 - 3980 грн
ETNODIM пропонує сучасну колекцію вишитих сорочок і суконь, які зберегли традиції минулих поколінь і стали світовим трендом. Етно-мотив, лляна тканина, нові оригінальні форми, зв'язок минулого і сьогодення - це все гармонійно поєднується в лінії одягу українського бренду.
FOBERINI
Адреса: м Київ, вул. Анни Ахматової, 30
Ціни: 2750 - 24400 грн
Foberini відроджуює в сучасному дизайні і якісному крої старовинну вишивку, яка має давньослов'янське походження і несе в собі сакральну символіку. В асортименті представлені чоловічі та жіночі сорочки, а також сукні, які полюбилися знаменитостям.
SamaFaina
Адреса: м Київ, вул. Антоновича, 72
Молодий український бренд створює ексклюзивні вишиванки преміум якості в старовинних українських традиціях. У роботі використовуються італійські і німецькі матеріали. Моделі збираються вручну і можуть бути зроблені на замовлення клієнта.
2KOLYORY
Адреса: м Київ, Васильківська 30
Ціни: 600 - 5700 грн
У своїх колекціях дизайнери відтворили безліч орнаментів з відомого збірника Український орнамент: вишивка, тканини, писанки, письменниці і етнографа - Олени Пчілки. В асортименті - чоловічі сорочки, жіночі вишиванки та сукні, комплекти для пар.
Ryabokon factory
Адреса: м Київ, вул. Басейна 8
Ціна: 900 - 4000 грн
Український бренд пропонує сучасні і стильні вишиванки на кожен день, слідуючи останнім модним тенденціям в розробці вишитих виробів і індивідуальних замовлень.
Отаман
Адреса: м Київ, вул. Михайлівська, 21а
Ціни: 2000-5000 грн
Дизайнери бренду створювали одяг у співпраці з істориками, культурологами і знавцями Козацтва. Крім вишиванки тут можна придбати інші елементи національного костюма і аксесуари, створені практично в єдиному екземплярі.
PLAHTA
Адреса: м Київ, вул. Велика Васильківська ТЦ Метроград
Ціни: 4400 - 14000 грн
Магазин-ательє сучасних вишиванок втілює модні тренди в українському костюмі. Тут представлені чоловічі та жіночі сорочки, а також дитячі наряди з класичними та авторськими візерунками.
Вільні люди
Ціни: 1400 - 2800 грн
Майстерня пропонує чоловічі та жіночі вишиванки з натурального льону будь-яких кольорів. У візерунках дизайнери відроджують стародавні традиції і доповнюють їх модними тенденціями і оригінальним кроєм.
ФАЙНА ВИШИВАНКА
Красиві вишиванки ручної роботи створені за автентичними традиціями на сучасний лад. Дизайнери пропонують яскраві натуральні тканини і розкішну вишиванку з квітковим і геометричним орнаментом. За бажанням, тут створюють сорочки та сукні на замовлення.
ПТАХА
Контакти: м Тернопіль, вул. Микулинецька 3а
Ціни: 1800 - 4800 грн
Молодий український бренд впевнено завойовує популярність серед модниць. Тут можна вибрати як готові сорочки та сукні, так і пошити на замовлення за власним дизайном.

Загрузка...
На платформі Blogger.