Titulo

Скандального депутата затримали на величезному хабарі, він таку шахрайську схему вигадав, що аж мозок закипає


У Рівненській області за вимагання хабарів із підприємців за неперешкоджання підприємницькій діяльності затримали депутата однієї з міських рад. Про це повідомила прес-служба Управління захисту економіки в Рівненській області у п’ятницю, 4 серпня, передає Корупція.Інфо
Правоохоронці встановили, що 24-річний депутат однієї з міських рад Рівненщини, який одночасно є головою громадського формування, за попередньою змовою зі своїм заступником систематично отримує гроші від місцевих підприємців за неперешкоджання їхній діяльності.

Спершу затримали його заступника, який діяв від його імені, під час отримання 9 тис. грн, опісля – самого депутата.


Посередник передавав хабарі від підприємців депутату

Загалом було задокументовано кілька фактів вимагання та одержання хабара на загальну суму 18 тис. грн.

Чоловіків відправили в ізолятор тимчасового тримання. Слідчі встановлюють інші факти їхньої протиправної діяльності.

Водночас на сайті Рівненської облдержадміністрації з’явилося попередження про те, що до керівників промислових та сільськогосподарських підприємств Рівненщини надходять дзвінки від невідомих.

«Шахраї вимагають гроші від імені керівництва Рівненської ОДА – нібито на благодійну допомогу. Цими днями телефонували до виробництв Рівненського, Дубровицького районів та міста Рівне. Звертаємося до усіх бути пильними та перевіряти інформацію – голова ОДА та його заступники жодних вказівок щодо збору коштів на будь-яку допомогу не надавали», – сказано у повідомленні.
На платформі Blogger.