Titulo

Ляшко повідомив страшну інформацію,від якої волосся дибки стає


Купувати імпортне вугілля – це злочин проти українців. На цьому наголосив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко, передає Корупція.Інфо
«У нас вдвічі впав видобуток вугілля на державних шахтах і люди на підприємствах «Лисичанськвугілля», «Червоноградвугілля» та «Волиньвугілля» місяцями не отримують зарплат. В цей час держава космічні кошти витрачає на придбання закордонного вугілля. А платитимуть за це задоволення українці через високі тарифи», – зазначив політик.

Олег Ляшко переконаний, що потрібно збільшити видобуток власного вугілля.

«Влада купує американське вугілля по 113 доларів за тону. В той час наше коштує по 89 доларів за тону. Чому влада українським шахтарям не платить стільки, скільки американським, а потім мільярди коштів відмиває через дотації? Ми фактично забезпечуємо роботою іноземних конкурентів, коли наші сидять без роботи!», – пояснив народний депутат.

Олег Ляшко зазначив, що вже звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою скасувати рішення енергетичного штабу уряду про придбання закордоном газової марки вугілля.

«Треба купувати українське вугілля, робочі місця потрібно давати українським шахтарям і податки з цього потрібно сплачувати до державного бюджету!», – наголосив у своєму зверненні Ляшко.

Крім того політик вважає несправедливою нинішню ціну за газ для населення і вимагає знизити її вдвічі.
На платформі Blogger.