Titulo

"Натуральне бидло": Соцмережу обурила мати, яка дозволила синові сходити в туалет на платформі метро

Інцидент стався на одній із станцій столичної підземки Соцмережа обурила ситуація, яка сталася в київському метро. На платформі станції Жінка дала своєму синові сходити в туалет прямо посеред платформи одній зі станцій.
Відповідні фотографії були опубліковані на сторінці спільноти "Это Киев, детка (Типичный Киев)" Facebook.   Сообщает https://styler.rbc.ua/

 У коментарях під світлинами користувачі розділилися на думку. Одні зазначили, що у матері не було іншого виходу, оскільки маленьким дітям важко себе контролювати. Інші ж уточнили, що подібні ситуації потрібно передбачати і надягати дитині або памперси, або носити з собою спеціальні переносні туалети для дітей. Користувачі також радили звертатися в подібних ситуаціях до чергових по станції, які можуть провести в туалет. "Є спеціальні "баночки-туалети для дітей. Дитина маленька, мама повинна передбачати такі речі", - написала Марія Дудкевич. "Що робити? Може запропонувати дитині сходити в туалет будинку або до того, як спустилися в метро? Я, якщо у вагоні припече, теж можна? Не метрополітен винен, а мама!" – обурилася Олена Коржевська "Тільки ті у кого немає дітей, щось погане напишуть. У мене завжди в голові було два питання - де урни для сміття та туалети? "– запитали в коментарях.

На платформі Blogger.