Titulo

Медведчук різко прокоментував підсумки саміту Україна – ЄС


XIX саміт Україна – ЄС в черговий раз продемонстрував евроіллюзіі офіційного Києва, заявив Віктор Медведчук. Політик прокоментував підсумки зустрічі на вищому рівні, що відбулася 13 липня, передає Корупція.Інфо
Відсутність консенсусу з підсумкового спільною заявою викликало шок в політичному середовищі і ЗМІ, зазначив лідер "Українського вибору – Права народу", але мало хто звернув увагу на іншу обставину.

"Положення преамбули Угоди про асоціацію з ЄС, на яке посилався Дональд Туск і підтвердження якого, по всій видимості, вимагала українська сторона в тексті підсумкової заяви саміту, лише з великою натяжкою може бути охарактеризоване як визнання деяких європерспектив офіційного Києва", – пояснив Медведчук.

Політик також прокоментував текст преамбули Угоди, в якому говориться: "… Європейський союз визнає європейські устремління України і вітає її європейський вибір, в тому числі її зобов'язання будувати розвинену і стійку демократію і ринкову економіку".

"У цьому формулюванні можна знайти все що завгодно, крім головного – згоди або хоча б подоби згоди на інтеграцію України до складу ЄС. Більш того, згідно з преамбулою, "ця Угода не визначає наперед і залишає відкритим майбутній розвиток відносин Україна – ЄС", – підкреслив політик.

Висновки, які підтвердив саміт Україна – ЄС, вважає лідер "Українського вибору – Права народу", невтішні.

"Такий підсумок складався саміту тільки зайвий раз підтверджує: нинішня влада України, не впоравшись із завданням по забезпеченню самостійного розвитку країни, використовує ідеологічний евроміраж і обіцянки світлого європейського майбутнього, щоб замаскувати власні провали і нездатність до державного управління", – підсумував Віктор Медведчук.
На платформі Blogger.