Titulo

Порошенку повідомили про нову загрозу через видачу паспортів


Видачу внутрішніх і закордонних паспортів жителям окупованого Криму і ОРДЛО необ
хідно припинити

Дане рішення необхідно прийняти з метою безпеки і політичної стабільності, запевняє автор відповідної петиції, зареєстрованої на сайті президента України. Сообщает http://www.zvistka.net/«У зв’язку зі збільшенням терористичних актів на території України, які здійснюють російські спецслужби, звертаюся до Президента України з проханням зупинити видачу внутрішніх і закордонних українських паспортів жителям окупованого Криму і ОРДЛО. Україна не контролює ці території і не може знати, кого вона впускає на свою територію – простого жителя або підготовленого російського терориста», – зазначає автор документа, стверджуючи, що велика частина жителів цих територій не ідентифікує себе як українці.

Крім того, багато хто з них знищило свої українські паспорти за російської окупації і зараз намагаються їх відновитися для задоволення власних інтересів. Серед них – відвідування країн ЄС і отримання українських виплат.

Також автор петиції звертає увагу на ще одну загрозу.

«Під час виборів такі колабораціоністи з українськими паспортами зможуть голосувати на виборах. Цілком ймовірно, що вони будуть це робити організовано і віддавати свої голоси за політиків, які підтримують країну-агресора», – пояснив ініціатор заборони.
На платформі Blogger.