Titulo

Семен Семенченко: незручна правда про розстріл в Дніпрі.

Про розстріл в Дніпрі.
Називати ветеранів Війни за Незалежність і відомих в Дніпрі бандитів “сторонами конфлікту” і розповідати що навмисне вбивство це “виключно економічні інтереси двох сторін” може тільки повний мудак.
Отримавший на це “добро” від головного мудака зверху.  Сообщает http://startco.net.ua/

Зрозуміла спроба довести що цей розстріл ніяк не звязан з 9 травня, але подібні формулювання – ще один плювок системи в обличчя ветеранам.

Хто був “сторонами конфлікту” 9 травня? Ветерани Війни за Незалежність з одного боку. Беркутня (нова і стара), а також бандити – ТІТУШКИ з іншого боку. Хто є сторонами конфлікту в справах про рейдерство? З одного боку селяни (інтереси одного з них, за повідомленнями ЗМІ, вчора захищав один з ветеранів). З іншого боку – корумповані представники поліції і бандити. Ветеранів за допомогу фермерам б’ють, цькують собаками і труять газом. Тюрми заповнені ветеранами, зате практично жодного сепаратиста або антімайдановця (за рідкісним винятком) не покарано за реальні злочини.

У наявності конфлікт інтересів між активною частиною ветеранського руху і системою (в особі корумпованой частини поліції, організованої злочинності) і їх парасолькою з керівництва України (яких це положення влаштовує). І тут 9 травня і вчорашній розстріл в Дніпрі події одного ланцюжка. Цей конфлікт буде тривати поки остаточно не визначиться переможець. А реальні його причини – прагнення людей жити в країні де є Закон, Порядок, Справедливість. Саме за таку країну воювали хлопці й дівчата на Майдані та на Сході. Інша ж сторона хоче мати узаконене право грабувати і бути панами в країні рабів. Хто переможе? Залежить від того на наскільки велика частина ветеранського руху зможе критично осмислить шо відбувається. Якщо цього не відбудеться, то програє вся країна.

Ветеранів, які захищають Закон і Справедливість чіпати не можна! Цю аксіому нам треба буде втовкмачити в кримінальні голови в погонах і без. Найближчим часом. І це в інтересах усього громадянського суспільства. Тому що інших захисників зараз у нього немає.


P.S. Співчуття сім’ям загиблих ветеранів. Эдмонд Саакян одужуй скоріше !

Семен Семенченко
На платформі Blogger.