Titulo

Пропаганда для "гібридів": В СБУ прокоментували резонансну заяву полоненого контрактника Агєєва


Інформація про вбивство Єрофєєва могла бути цілеспрямованим вкиданням, розрахованим на російських найманців на Донбасі.
Російська влада навмисно розпускає чутки про загибель колишнього спецназівця ГРУ Євгена Єрофєєва після повернення з українського полону. Таку думку висловила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська в інтерв'ю "Радио Свобода", коментуючи заяву іншого полоненого військового РФ Віктора Агєєва, передають Патріоти України.

За словами Гітлянської, відомий російський журналіст Павло Канигін вважає, що Єрофєєв живий-здоровий і продовжує службу десь в одній з віддалених частин ЗС РФ.

"Це пропаганда, яка ведеться серед так званих "гібридних" військ Росії, для того, щоб її солдати і офіцери розуміли, що треба тримати язик за зубами і особливо не розповсюджуватися, коли ти потрапляєш в полон до українських силовиків", - заявила прес- секретар СБУ.

Як повідомляи Патріоти України, раніше взятий в полон на Донбасі російський військовий Віктор Агєєв заявив, що ГРУшника Ерофєєва вбили в Росії.

Агєєв підкреслив, що якщо він повернеться в Росію, то не знає, що з ним трапиться потім. Він уточнив, що про вбивство Єрофєєва говорять багато, і він упевнений, що це правда.
На платформі Blogger.