Titulo

“Я нікому не дозволю обкрадати армію, і нікому не дозволю гріти руки на постачання у ЗСУ” – Порошенко вразив заявою (відео)


Українська армія потрапила в список 10 найбільш ефективних на континенті, і ніхто не буде її обкрадати.

Сообщает http://varota.com.ua/

Про це під час візиту на Львівський бронетанковий завод, який транслювали українські телеканали, заявив президент України Петро Порошенко, передає varota з посиланням на obozrevatel.

“Я нікому не дозволю обкрадати армію, і нікому не дозволю гріти руки на постачання у ЗСУ. Український народ віддає останнє, і красти на цьому недозволено нікому”, – сказав Порошенко.

Він зазначив, що сьогодні українська армія є однією з найефективніших на континенті.

“Я пишаюся тим, що сьогодні Збройні сили України увійшли в десятку найбільш ефективних на континенті. Наші ЗСУ, наші воїни-герої зупинили російську агресію і звільнили дві третини окупованого Донбасу”, – наголосив президент.

За його словами, сьогодні українські військові – добре навчені, добре нагодовані, одягнені, мають високий медичний захист, високий рівень патріотизму, і дуже добре озброєні.“Саме тому левова частина коштів, яка йде на Міноборони, направляється на озброєння, щоб наші воїни могли воювати. Більш 300 млн грн йдуть на закупівлю новітніх танків “Оплот”, а то ми за кордон танки поставляємо, а нашим хлопцям “Оплотів не було”, – додав Порошенко.

Крім того, він повідомив, що 72 модернізованих танки Т-72 у цьому році повинні надійти українським військовим.

Він також повідомив про корупцію на держпідприємствах.

“За результатами перевірок відсторонені 25 керівників державних підприємств, і я просив би керівництво внутрішньої безпеки (“Укроборонпрому”. – Ред.) за моїм дорученням заохотити”, – сказав президент.

Порошенко уточнив, що попереджено розкрадання 631 млн грн на підприємствах оборонної промисловості.

“Відкрито 41 кримінальну справу за матеріалами Служби безпеки. Значна кількість знаходиться у судах. Попереджена крадіжка 631 млн грн… Ми і далі будемо демонструвати свою рішучість у боротьбі з корупцією. Кримінальні справи щодо присвоєння, розкрадання майна, зловживання службовим становищем отримають мою абсолютно рішучу реакцію”, – зазначив глава держави.

На платформі Blogger.