Titulo

Скандал на Львівщині: люди обурені вчинком священика Московського патріархату

Під час похорону сержанта Володимира Турчина в місті Жовкві Львівської області сталася шокуюча подія, яка обурила громаду.
У місті Жовква Львівської області отець Української православної церкви Московського патріархату Степан Хомин зачинив двері церкви перед труною із загиблим 27-річним бійцем АТО Володимиром Турчином. Сообщает http://newkozak.co.ua

Про це повідомляє "Форпост".

Зазначається, що цей випадок стався саме під час похорону загиблого бійця.

Військового не провели в останню путь дзвонами чи молитвами. А перед труною з його тілом взагалі зачинили двері храму.

Такий випадок обурив жителів міста. Вони назвали цей випадок "свинством вищої категорії" й планують зібрати загальноміське віче.

"Це свинство вищої категорії. Людина, яка загинула за нашу державу, за свій народ, свою батьківщину… і навіть не вийти, не відчинити двері церкви, коли стояли біля неї люди і молились. Батьки тієї загиблої дитини стояли. Українці так не могли вчинити. Це сепаратизм, ненависть до своїх громадян. Ми боролись за цю землю, Україну, а вони роблять з неї свій осередок "російщини", – зазначив військовий Володимир.

За словами волонтера Ігоря Муравського, така церква не має бути в місті.

"На мою думку, такій церкві не місце в місті. Не можна воювати з агресором і під боком спонсорувати їхню церкву. Я вважаю що церква має поважати своїх загиблих героїв", – зазначив він.Церква св. Петра і Павлв УПЦ МП в ЖовквіЖовква прощається з Володимиром ТурчинимТак Жовква зустрічала свого герояОтець Степан Хомин
На платформі Blogger.