Titulo

«Я думав, що Одеса стане Росією»: одеський журналіст оприлюднив скандальну заяву


Телевізійний журналіст з Одеси Валентин Філіпов дав інтерв’ю сепаратисту Артему, під час якого заявив, що за результатами подій в Україні у період 2013 – 2014 років його рідне місто повинно було повторити долю анексованого Криму та стати частиною Росії. Сообщает http://varota.com.ua/
Зокрема, беручи участь у бесіді, журналіст вирішив процитувати слова Бузили стосовно того, що «нікому не могло на думку спасти, що ви будете перебувати цього року бути на території Криму, а Крим – це буде Росія, наприклад, в 2013 році».

За словами Філіпова, він сподівався, що буде перебувати на території Одеси, а саме місто вже буде підпорядковуватися Росії.

Тим часом, нещодавно соратники російських окупантів у Одесі почали висловлювати істеричні заяви через Сергія Стерненка, представника українських націоналістів та колишнього очільника одеського відділення «Правого сектору».

Зокрема, його звинуватили у «знищенні міста». Так, журналістка так званих «засобів масової інформації» так званих «Л/ДНР» Юлія Вітязєва заявила у Facebook, що Стерненко вбиває Одесу та мешканців міста.
На платформі Blogger.