Titulo

Боєць АТО розкрив всю правду про поранення Дейдея. Обуренню українців немає меж

Характер нібито осколкового поранення, отриманого народним депутатом від фракції "Народний фронт" Євгеном Дейд в зоні АТО, викликає дуже багато питань.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав боєць Правого сектора Олексій Бик ..  Сообщает http://korupciya.com

"Я мав можливість бачити кілька осколкових поранень. Але серед них не бачив жодного в ногу навиліт без пошкодження судин або кістки. Це просто дике, непристойне везіння. З таким щастям, як каже один розумний чоловік, довго не живуть", – написав він.

За словами Бика, розмір уламка і його маса, судячи з рани, невеликий, але вбити міг.

"Тому виникає відразу кілька питань. Наприклад, чому вхідний і вихідний отвори практично однакові за розміром? Для такого характеру пошкоджень швидкість осколка повинна бути близькою до максимальної. Але така швидкість буває тільки відразу після вибуху, а потім зменшується. Тобто, щоб осколок міни 82мм пробив навиліт депутатську ногу і залишив однакові рани на вході і виході – Дейд повинен був стояти дуже близько до самого вибуху. Але тоді чому тільки один осколок в епіцентрі вибуху міни, коли щільність розльоту ще дуже лотная? " – підкреслив він.

Крім того, якщо Дейд стояв далеко від вибуху, то осколок мав бути великим, щоб пробити навиліт ногу.

"Але тоді б легко відрізнялися вхід-вихід або взагалі б ногу розвернуло і, знову-таки, зачепило судини або кістка. Маленький осколок просто застряг б в тканинах", – зазначив Бик.

Також він звернув увагу на ще одну характерну особливість.

"Вхідний отвір ззаду або спереду? Осколки досить рідко летять паралельно землі, зазвичай входять під деяким кутом. А тут за характером проходу навиліт більше схоже на кульове, однак абсолютно не кульове", – упевнений він.
На платформі Blogger.