Titulo

Як гуляє українська прокуратура — в мережу злили ФОТОдокази

В поле зору журналістів на цей раз знову опинилася українська прокуратура. Під приціл об’єктивів потрапило сімейство Лузан, в середовищі прокурорів славиться своєю жадібністю, продажністю і злочинами.
Генерал-майор юстиції Леонід Антонович Лузан, користуючись службовим становищем (ні багато ні мало військовий прокурор Західного і Центрального округів), обзавівся елітним житлом в Києві і Львові.  Сообщает http://vshoke.com.ua/

 Також за допомогою відвертого шантажу і корупційних махінацій чиновник «вийняв» з державного бюджету більше мільйона гривень, які розчинилися мов дим в палітурці його банківських рахунків.

При цьому Лузан-старший ще жодного разу не був на допиті, хоча деякі його махінації і угоди були доведені в суді. По всій видимості, в вищих київських колах у прокурора є дуже впливовий покровитель. Що й не дивно.

Недалеко пішов від батьківської слави і його син, військовий прокурор одеського гарнізону Лузан Володимир Леонідович. Можна навіть з упевненістю сказати, що просунутий синок багато в чому переплюнув тата. Ще в 2009 році прокурор, здійснюючи нагляд за Військово-медичним центром Південного регіону, незаконно привласнив 60 тисяч гривень. Генеральна прокуратура на диво швидко «оприбуткувала» чиновника, але тато так само швидко вирішив питання, і з тих пір Лузан молодший, користуючись фактичним імунітетом, перетворився на справжнього звіра.

На платформі Blogger.