Titulo

Президент Порошенко звернувся до українців з приголомшливою заявою. Шокуючі деталі переговорів…


Завершились переговори “нормандської четвірки” між з президентом Франції Еммануелем Макроном, федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель і президентом Росії Володимиром Путіним та главою української держави Петром Порошенком.
Цю інформацію підтвердили у прес-службі глави держави. передает http://de-facto.cc/

Переговори “нормандської четвірки”, нагадаємо, тривали близько 2 годин.

Під час розмови співрозмовники почули доповідь Голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертурула Апакана та його заступника Александра Хуґа.

У той же час Порошенко звернув увагу, що останні дні липня стали одними з найкривавіших у 2017 році на Донбасі. Також Порошенко закликав Росію припинити постачати зброю в окупацію.

Усі співрозмовники погодились у важливості повного припинення вогню, виведення важкого озброєння і проведення розведення сил з цілодобовим моніторингом ситуації СММ ОБСЄ.

Обговорили сторони і заяву ватажка терористів Захарченка про створення так званої “Малоросії”. І Порошенко і Меркель наголосили на неприпустимості будь-яких подібних заяв.

Окрім того, під час переговорів лідери країн “нормандської четвірки” вирішили узгодити остаточні кроки щодо імплементації Мінських домовленостей. Тож прийняли рішення у другій половині серпня проветси зустріч зовнішньополітичних радників глав держав Нормандського формату.
На платформі Blogger.