Titulo

Не плачте від радості! Ви вже знаєте які машини з 1 серпня стануть безмитними?

Українцям обіцяють дешеві автомобілі з Канади.
З 1 серпня цього року набуває чинності угода про зону вільної торгівлі між країнами, а в список продукції, яка буде завозитися в пільговому режимі, потрапили і машини.​ – Сообщает http://korupciya.com/

Правда, як розповів голова Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко, як і в випадку з ЗВТ України з Європою, мита на нові легковики з Канади обнулять не відразу. Передбачено перехідний період на 8 років. У перший рік доведеться платити 7/8 від базової ставки в 7% від митної вартості, тобто, 6,125%, у другий рік – 3/4 (5,25%) і т.д.

Але прямо з серпня цього року нульове ввізне мито запровадять лише нові бензинові авто з об'ємом двигуна 2,2-3 л, а також на дизельні моделі з мотором більше 2,5 л.Плюс – з першого року обнуляються мита на всі б/в авто з Канади. Передбачена також система пільгових акцизних ставок – від 0,1 євро до 2,2 євро за кожен кубічний сантиметр движка в залежності від його обсягу.

Зрозуміло, що доведеться платити ще 20% ПДВ, але навіть при цьому розмитнення вийде дешевше, ніж, сажем, у випадку з європейськими авто. Якщо на останні на митниці нараховують близько 30-33% від вартості, то плата за канадські орієнтовно складе 27-29%.
На платформі Blogger.