Titulo

СЕМЕНЧЕНКО: Був на лінії розмежування з окупованим РФ Кримом і ОСЬ ЩО ХОЧУ СКАЗАТИ

Повертаємось з поїздки на лінію розмежування з окупованим РФ Кримом. Коли ми починали Блокаду торгівлі на крові в Донецькій і Луганській областях, дуже часто чув негативні відгуки по Кримській Блокаді.
Мовляв, навіщо взагалі починаєте, он, подивіться, Кримська Блокада не працює. Тому вирішили поїхати з депутатським контролем.  Сообщает http://33seconds.com.ua/

Коротко про результати:
1. Залізничного сполучення з окупованим Кримом немає.
2. Вантажних фур не бачив жодної. Прикордонники теж підтверджують цей факт.
3. «Молочку», сир, одяг і частину інших товарів тягають на собі місцеві жителі. Людина бере на себе до 50 кг вантажу і перевозить на ту сторону. За це отримує 300 грн. Також (імовірно) здійснюється ввезення невеликої частини українських товарів через Керченську переправу.
4. З поставками електроенергії – незрозуміло. Місцеві активісти стверджують, що електроенергія не подається, а херсонські активісти стверджують що подається. Буду додатково перевіряти.
5. З поставками на завод «Титан» – проблема. Зрадники України організували постійний канал поставок сировини (імовірно морем) на материкову територію України. Будемо з’ясовувати додатково.
6. Про рішення суду, що скасовує один з пунктів постанови Уряду про заборону торгівлі, тут чули, але толком ще нічого не знають.Висновки: Блокада торгівлі з окупаційним режимом в Криму діє. За виключенням окремих випадків. Татарські і українські активісти Кримської Блокади тримаються і контролюють ситуацію. Всупереч труднощам, втомі і розчаруванням.

Доповідь закінчено.

Слава Україні!
На платформі Blogger.