Titulo

Сміттєві ігри в повному розпалі: Супрун зробила гучну заяву в підтримку Садового! Ви тільки послухайте, що вона говорить (ВІДЕО)

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, яка з робочим візитом перебуває у Львові, завтра на засіданні Кабінету Міністрів доповість про стан вивезення сміття зі Львова та наслідки від не вивезення відходів з міста.

Про це Уляна Супрун сказала під час брифінгу сьогодні. Сообщает http://korupciya.com/

«Проблема зі сміттям у Львові почалася кілька місяців тому. Аналізи ґрунту на сміттєвих майданчиках показали, що є дуже великий рівень бактерій, а це надзвичайно небезпечно. Багато смітників є біля дитячих майданчиків, де бавляться діти. Ми переживаємо, що буде спалах інфекцій. Сьогодні знайома львів’янка показала мені купи сміття, які лежать під її вікном. Вона казала, що в її будинку є дуже багато людей, які захворіли на бронхіт, а ця жінка має пневмонію. Це означає, що вже є наслідки на здоров’я наших людей», – сказала Уляна Супрун.

Вона додала, що вчора та сьогодні розмовляла із прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, і «він розуміє, яка зараз є справа, і каже, що львів’яни не самі».


«Прем’єр-міністр звернувся до голови ЛОДА Синютки, щоб міста у Львівській області приймали більше сміття. Але вони і так приймають максимально. Також прем’єр сказав, що звертатиметься до віце-прем’єр-міністра Зубка, щоб він зібрав усіх голів ОДА і попросив інші області брати на себе відповідальність», – сказала міністр.

За словами Уляни Супрун, завтра вона доповідатиме на засіданні уряду щодо ситуації у Львові.

«Я сфотографувала сміття у Львові, маю докази від лабораторії, що перевищено гранично допустимі норми шкідливих речовин, є загроза здоров’ю людей. Тому ми на найвищому рівні будемо вирішувати цю проблему разом із вами», – сказала міністр.

Відповідаючи на запитання про те, чи потрібно вводити у Львові надзвичайний екологічний стан, Уляна Супрун сказала, що наразі не варто, адже все місто не завалено сміттям.

«Якщо є введений надзвичайний стан, то він має дуже велике навантаження на мешканців міста. Ми хотіли б вирішити цю специфічну проблему окремо. Однак побачимо, наскільки швидко нам вдасться вирішити проблему. Якщо буде потреба, введемо надзвичайний стан. Але наразі я такої потреби не бачу», – сказала міністр.
На платформі Blogger.