Titulo

“Всьому є межа. Це зрада народу України – ця пані не буде працювати суддею в моїй з вами країні”, – адвокат


Ірина Шепетко винесла рішення про максимальне покарання підзахисному Романа Бухтоярова просто через те, що в неї ненависть до життєвої позиції адвоката. Сообщает http://varota.com.ua/
У мене був шок від почутих слів судді Ужгородського міськрайонного суду Ірини Шепетко. Так пише на своїй стоірнці в Фейсбуці адвокат Роман Бухтояров, передають Патріоти України.

“За те, що ти захищаєш добровольців, бандитів з Правого сектору, які вбивають на моїй рідній Донеччині та Луганщини наших братів-росіян, через яких я не можу повернутися на батьківщину я всім твоїм підзахисним буду давати максимальне покарання. Я зроблю все, щоб тебе позбавили свідоцтва адвоката”, – заявила суддя.

Я думав просто сказала та сказала. Але ні. Я вчора просто ох…..їв, коли ця пані читала вирок моєму підзахисному. Дала максимальне покарання просто через те, що в неї ненависть до моєї життєвої позиції.

Я довго думав, писати про це чи ні. Але всьому є межа. Я людина спокійна, але є речі, які я ніколи не пробачаю – це зрада. Її вислів – це зрада народу України. Ця пані не буде працювати суддею в моїй з вами країні. Я зроблю все можливе в рамках Закону, щоб таких суддів у нас в країні не було.

Хто має бажання – долучайтеся.

Всі відомості щодо цієї пані та її діяльності я буду офіційно оприлюднювати в засобах масової інформації. Слава Україні.На платформі Blogger.