Titulo

"Пільги не клянчити": у Києві водій маршрутки за допомогою ножа пояснив добровольцю АТО (фото)

Водій маршрутки лаявся й погрожував "пояснити" все ножем. У Києві водій маршрутки 410 напрямку м.Нивки - м.Петрівка поранив ножем добровольця АТО.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Марія Саврун. Сообщает http://newkozak.co.ua/

"Годину тому водій маршрутки 410 напрямку м.Нивки-м.Петрівка (СВ 6222 АК) поранив ножем мого друга, добровольця АТО.

Передісторія така. Ми з товаришем їхали у маршрутці 410. На наших очах дідусеві (пенсіонеру) водій по-хамськи відмовив у пільговому проїзді («у нас тепер Європа і час вести себе по-європейськи, льготи не клянчити»).

У маршрутці висить роздруківка пукту 10 переліку пільгових категорій для маршрутних таксі - ПЕНСІОНЕРИ ЗА ВІКОМ (Постанова КМУ від 23.09.2009 № 983), ми вказали водієві на закон. У відповідь водій лаявся і погрожував товаришеві пояснити на кінцевій зупинці, «що він НЕ ПОНЯВ».

В результаті на кінцевій товаришеві, добровольцю АТО, пояснили ножем. Викликали поліцію, товариша відразу забрали швидкою, зараз він перебуває в операційній.

Окрім цього:

Номери телефону перевізника ТОВ "Спецінтертранс" недійсні (ні ті, що в роздруківці, ні ті, що в реєстрі). Недійсні номери також Обласного управління у справах захисту прав споживачів (ні ті що в роздруківці для тих самих споживачів, ні в гуглі).

Шановна Київська обласна державна адміністрація, чи були б ви такі ласкаві підказати, з якої причини у 2017 році жоден із вказаних номерів Обласного управління у справах захисту прав споживачів не обслуговується? Тут ТОВ "Спецінтертранс" порушує постанову КМУ 983, а звернутися, виявляється, нікуди" - спитала Марія.На платформі Blogger.