Titulo

Кінець демократії? Тука зробив шокуючу заяву! Страх і паніка! Що буде далі?


На думку замміністра, в Україні дуже мало людей, які здатні ухвалювати індивідуальні рішення, – передає Корупція Інфо Сообщает http://politikan.net/
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука назвав єдиного можливого диктатора з-поміж політичних лідерів України. На його думку, на таку роль підходить лише Юлія Тимошенко.

Про це Тука сказав в ефірі телеканалу ZIK, відповідаючи на питання ведучої щодо його позиції, висловленої ще в 2014 році, і від якої, за словами самого ж замміністра, він не відступав. Георгій Тука неодноразово заявляв, що в Україні ніяка демократія не працює, і їй потрібна диктатура.

На уточнююче запитання ведучої, хто з-поміж політичних лідерів найбільше підходить на роль диктатора в Україні, Тука відповів:

З моєї точки зору, з-поміж Петра Порошенка, Юрія Бойка і Юлії Тимошенко для диктатури підходить фігура останньої. У неї саме такий стиль керівництва і такий стиль ухвалення рішень».

Однак Тука зазначив, що він з обережністю ставиться до імовірного головування лідерки «Батьківщини» в Україні.

«Я ніколи не віддам свого голосу за те, щоб Юлія Володимирівна Тимошенко стала на чолі нашої держави. Мене не влаштовує її мотивація», – зауважив він.

При цьому Тука зазначив, що в нього неприємні враження від «театру Юлії Тимошенко», та назвав її «народною артисткою України». Він підкреслив, що не вважає Тимошенко близькою по духу людиною.

Крім того, чиновник підкреслив, що в Україні дуже мало людей, які  здатні і можуть ухвалювати індивідуальні рішення та брати за це на себе персональну відповідальність.

«У нас рішення ухвалюють колегіальні. А що це таке? Це мені нагадує сцену з Аркадієм Райкіним: «Хто зшив костюм?» Відповідь: «Ми». Приблизно те ж і в нас – колегіальні рішення є колегіальною безвідповідальністю. Це і щодо Верховної Ради, і щодо уряду, і щодо обласних рад», – додав Тука.
На платформі Blogger.