Titulo

Луценко показав ШОКУЮЧЕ відео у справі Гужви! Тепер все стало ЗРОЗУМІЛО!


"Я просто, чесно кажучи, таке кіно бачу щодня, особливо у п'ятницю", – заявив Луценко, – передає Корупція Інфо
ГПУ показала оперативне відео у справі про здирництво головного редактора інтернет-видання "Страна.uа" Ігоря Гужви. Трансляцію прес-конференції генпрокурора Юрія Луценка вів телеканал "112 Україна".


"Відео буде викладено. Хто захоче – побачить. Я просто, чесно кажучи, таке кіно бачу щодня, особливо у п'ятницю. У нас Лариса (Сарган, прес-секретар генпрокурора, – ред.) навіть веде рубрику "Хабарники п'ятниці". Це, як правило, пік. Але це по секрету. Мені тут не до жартів. Реально дуже сумно, що депутати беруть гроші за написання законів. Ще сумніше, що люди, які називають себе такою гарною професією, як журналіст, перетворюють її на інструмент шантажу і вимагань. Думаю, що все це повинно бути в минулому", – заявив генпрокурор.

"Це (на відео) те джерело, яке згодом виступить посередником, отримає гроші, мічені гроші, після того візьме їх у сумку, в якій є радіомаяк, у ходы зникне зображення, очевидно, і з'являється звук. Він постукає у кабінет пана Гужви, занесе кошти, він покладе їх у свій портфель і дочекається приходу оперативних працівників силових органів, мічені гроші знайдуть у його портфелі. Це ви побачили епізод домовленості з посередником. Наступний епізод – отримання суми вимагання посередником. Наступний епізод – занесення отриманого посередником до свого шефа. І далі – фіксація силовиками саме цих купюр, саме в тому місці, саме в тому портфелі. Коли будете дивитися, зверніть увагу на вираз обличчя здирника під час того, коли зайшли силовики. Дуже красномовний", – прокоментував генпрокурор.

Як повідомлялося, увечері 22 червня до редакції інтернет-видання "Страна.uа" прийшли з обшуком. Як уточнила заступник головреда видання Світлана Крюкова, всю будівлю бізнес-центру було оточено співробітниками СБУ.

Головний редактор "Страна.uа" Ігор Гужва пов'язує обшуки в редакції видання з критичними публікаціями на адресу депутата Верховної Ради Дмитра Лінька (Радикальна партія). За його словами, кримінальну справу проти видання сфальсифіковано. Згодом Гужву було затримано і доставлено до столичного главку поліції, зараз він перебуває в ізоляторі. Прокуратура в суді щодо обрання йому запобіжного заходу вимагатиме для головреда видання "Страна.uа" Ігоря Гужви арешт з можливістю внесення застави.Лариса Сарган
4 години тому
Перші відео, які вже легалізували слідчі по справі вимагання хабара І.Гужвою

Зазначимо, що Лінько підтвердив вимагання з боку Гужви.
Загрузка...
На платформі Blogger.