Titulo

“З Конституцією, як із декалогом… Про неї знають, але її часто не виконують” – Борислав Береза


Двадцять один рік тому Україна отримала свою Конституцію. Але за ці двадцять один рік кожен, хто дістався до вершини влади, спробував переписати Конституцію під себе. Її стільки раз змінювали, повертали назад і порушували, що зараз це лише номінально головний закон України. Сообщает http://varota.com.ua/А перш за все – це ж священна книга української державності. Людство знає декалог – десять основних заповідей, які, згідно з П’ятикнижжям, були дані Моісею самим Б-гом у присутності синів Ізраїлю на горі Синай. Не вбивай. Не перелюбствуй. Не крадь. Не виголошуй помилкового свідоцтва. Не роби собі кумира… Але вони не завжди виконуються.

З Конституцією України все так само. Про неї знають, але її часто не виконують. Так от я хочу привітати всіх нас з Днем Конституції і побажати, щоб швидше настали часи, коли всі ми не лише будемо знати текст Конституції, але й почнемо поважати її, шанувати її і дотримуватись головного Закону Держави!

Хай не зникне бажання у українців розбудовувати суверенну і незалежну, демократичну, соціально-правову державу Україну в якій Конституція є священним, недоторканним і завжди виконуваним законом.

З Днем Конституції, друзі!


На платформі Blogger.