Titulo

"Епіцентром боїв стало село Жолобок": свіжі новини з передової

Минулі дві доби на передовій стали найскладнішими для наших хлопців за останні декілька тижнів.

Терористи не жаліючи боєприпасів били майже по всім напрямках. В нашу сторону прилітало все, починаючи від кулі 5.45 калібру, закінчуючи реактивними системами «Град». Сообщает http://newkozak.co.ua

Найзапеклішою ділянкою фронту стала Луганська область. Протягом двох діб, безперервно ополченці били по нашим передовим позиціям, а також населеним пунктам Попасна, Кримське, Троїцьке, Новотроїцьке, Новотошковка, Трьохізбенка.

Епіцентром боїв стало село Жолобок, де противник спочатку підірвав декілька житлових будинків, повідомив у ЗМІ, що ЗСУ пішло в наступ. Хоча насправді в цей час підрозділи бойовиків несли феноменальні втрати, намагаючись захопити наші оборонні редути.В окупованому Стаханові «порєбрікі» навіть розгорнули мобільний госпіталь, але кулі наших захисників виявились міцнішими за здоров’я послідовників «бєсмєртного полка».

На азовському побережжі вчора вдень було відносно тихо, поки класні пацани з ОБСЄ не поїхали «спати». Зранку ракети приземлялись неподалік Чермалика, а на вечір між Широкіно та Лебединським.

Вже третій день поспіль тривають запеклі бої й неподалік Авдіївки. Групи бойовиків батальйону «Сомалі» та «Спарта», під прикриттям артилерії і двох танків безуспішно штурмують наші позиції в районі населеного пункту Крута Балка. Хлопці звітують, що до своїх колишніх командирів відправились швидкісним ліфтом майже два десятки терористів. Доречі! ОБСЄ на цій ділянці фронту бачили всього декілька хвилин.

З нашого боку на даний момент підтверджено вже 19 поранених, з них семеро в край важкому стані. На превеликий жаль двоє захисників загинули, один з них офіцер.

Попереду ще не один запеклий бій. Хоч літні ночі і короткі, але там на передовій, вони занадто довгі. Судячи з відео, яке надіслали хлопці, противник продовжує стягувати боєприпаси на свої передові позиції.

Ми в свою чергу, великим «десантом» днями знову відправляємось на передову. Звіти з попередніх поїздок читайте згодом, поки ми будемо грузити 4 машини найнеобхіднішої допомоги для наших хлопців.

Війна триває і допомогти армії ви можете тут: Qgoo.gl/OSoiyQ    

Andriy Rymaruk
На платформі Blogger.