Titulo

УВАГА!! Несподіваний поворот: ЯК БІОМЕТРИЧНИЙ ПАСПОРТ МОЖЕ СТАТИ БЕЗКОШТОВНИМ

Процедура оформлення біометричного паспорта повинна стати безкоштовною

З такою ініціативою до президента України Петра Порошенка звернувся автор відповідної петиції. Це, за словами ініціатора Хоторнічаніна Дениса Дмитровича, має прискорити впровадження безвізового режиму серед українців. Сообщает http://33seconds.com.ua

«Біометричний закордонний паспорт в рази спрощує процедуру виїзду громадян України в Європейські країни. В даний момент оформлення біометричного паспорта коштує від 557 грн, при звичайній процедурі оформлення, до 810 грн при прискореної. Я пропоную зробити процедуру оформлення біометричного паспорта безкоштовною для прискореного впровадження безвізового режиму серед громадян України», – зазначає автор петиції.

Нагадаємо, для того, щоб президент України Петро Порошенко розглянув відповідну петицію документ повинен набрати 25 тисяч підписів.

Відзначимо, раніше Politeka повідомляла, як і де оформити біометричний паспорт. Також повідомлялося, чому деяким українцям не дозволили перетнути кордон ЄС.

Уточнимо, що безвізовий в’їзд поширюється на такі країни ЄС:

– Австрію, Бельгію, Грецію, Данію, Естонію, Іспанію, Італію, Латвію, Литву, Люксембург, Мальту, Нідерланди, Німеччину, Польщу, Португалію, Словаччину, Словенію, Угорщину, Фінляндію, Францію, Чехію та Швецію;

– держави-члени Європейського союзу, які не входять до Шенгенської зони: Болгарію, Кіпр, Румунію і Хорватію;

– держави, які не входять до ЄС, проте є учасниками Шенгенської угоди: Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію.

Для відвідування Евросоюза без візи потрібно мати біометричний паспорт. Також перетнути кордон можна і з паспортом старого зразка з діючої мультивізою до країн Шенгенської зони. При цьому жоден з видів документів не дає переваги при перетині кордону.
На платформі Blogger.