Titulo

"Вихід з глухого кута є!": дієвий план перемоги від Степана Хмари

ВИХІД З ГЛУХОГО КУТА - Є!
Минуло три роки, як Росія розпочала бойові дії на території України. Саме бойові дії, бо війну проти Україні вона веде з перших днів проголошення Незалежності і ніколи її не припиняла.

У війні проти України головний акцент Москва робить на внутрішній фронт, де вона веде підривну роботу, через потужну п'яту колону, яка має метастази в структурах державної влади, правоохоронних органах, економіці, гуманітарній сфері. Сообщает http://newkozak.co.ua/

Шляхом тихої багатопланової стратегічної війни, Москва намагається остаточно заволодіти Україною, через встановлення маріонеткової влади, повністю підконтрольної Кремлю.

Під час правління Януковича цей план був майже завершений. Повсталий народ прогнав Януковича. Москва, налякана втратити позиції в Україні, пішла ва-банк: відбулося воєнне вторгнення і захоплення Криму та боєві дії на Донбасі.

План Путіна пройти маршем найбільш зрусифікованим поясом з Донбасу до Одеси і створити т.зв. Новоросію - провалився. Знову народ і добровольці зупинили агресора, не дивлячись на немічність влади.

А тепер поміркуємо чи є вихід з глухого кута? Питання риторичне, бо відсутність виходу, це поразка. Про що мови бути не може. При відповіді на це питання потрібно пам"ятати про основоположні причини:

а) РФ наш стратегічний ворог і такою вона залишатиметься доки існуватиме як імперське утворення - РФ;

б) випросити у Кремля мир, дотримання міжнародних правил взаємовідносин, в тому числі ним же підписаних договірних зобов"язань, справа марна.

в) РФ не може перемогти Україну, шляхом широкомаштабного воєнного вторгнення, бо це було б самогубством для кремлівського режиму, тому воно на це не піде з двох причин: у неї банально не вистарчає ресурсів (підготовлених військових), щоб окупувати Україну, по-друге, Кремль публічно продемонстрував би, що РФ є міжнародним терористом (кремлівські бандити добре розуміють чим вони б закінчили).

А тепер поговоримо про широкомаштабний комплексний план перемоги ( відповідь на комплексну війну московських загарбників проти України.)

Для досягнення мети потрібно здійснювати ряд заходів: політичних, юридичних, дипломатичних, економічних, інформаційних, воєнних.

1. Потрібна єдина політична оцінка наших відносин з РФ і консенсус з цього питання між гілками: РФ агресор, яка напала на Україну і окупувала Крим і частину Донбасу. ( Щодо Криму термін "анексія" не підходить, лише окупація, бо всі дії: референдум, юридичне оформлення анексії - всі ці дії фальшиві, бо це була реальна агресія і воєнна окупація.

2. Юридичне визначення воєнного вторгнення і окупація частини території України через ухвалення Закону про тимчасово окупровані території і їхній правовий статус. Наслідком цього має бути : розрив дипломатичних відносин з Росією, а також торгово-економічних, гуманітарних, договірно-правових стосунків.

3. Україна повинна денонсувати Договір про дружбу і співробітництво з РФ і всі міжвідомчі угоди: господарські, фінансові установи їхнє майно, активи державної форми власності необхідно конфіскувати, а приватні заморозити. Діяльність громадських організацій, т.зв. культурних центрів корпункти РФ в Україні всіх без винятку повинна бути припинена. Особливий контроль повинен бути за російською православною церквою в Україні. УПЦ (МП), яка є ідеологічним інструментом російського імперіалізму ("русского міра") і прикриттям для агентури спецслужб РФ.

4.Необхідно нарешті розпочати зачистку всередині України від "п"ятої колони" РФ. Загальновідомі функціонери цього корпусу : Вілкул, Льовочкін, Допкін, Медведчук, Шуфрич повинні бути заарештовані і притягнуті до кримінальної відповідальності. Окремо скажу про медведчуківську антиукраїнську, антидержавну підривну організацію "Український вибір". Вона повинна бути розпущена, майно її конфісковано. Чому досі це не зроблено?

5. У Донецькій і Луганській областях та можливо у інших районах прилежних до кордону з РФ запровадити правовий режим воєнного стану.

6. Повинна бути адекватна відповідь ЗСУ на воєнні дії окупанта , а також точково спеціальні операції по ліквідації важливих об"єктів і живої сили окупантів і їх колаборантів.

7. Звернення до участків "Норманської четвірки" з констатацією очевидного факту, що Мінські домовленості були помилковим актом. Вони завели воєнний конфлікт РФ і України у невизначено затяжний, з якого у рамках Мінських домовленостей виходу немає. Тому подальші тривіальні закликання про виконання МУ є повторення помилки, яку допущено на початку т.зв. Мінського процесу.

Отже, член Норманської четвірки повинні публічно визнати цю помилку. Зрозуміло, Росія цього не визнає, бо Мінські домовленості це план Путіна, підготовлений в Кремлі і розрахований на поетапну капітуляцію України.

Вимога Норманської четвірки повинна бути чітка, коротка і конкретна: РФ повинна без зволікання вивести всі свої війська і озброєння з українських територій - Криму і Донбасу. При відмові виконувати ці вимоги, Росії треба заявити, що санкції нарешті будуть широкомаштабні і всеосяожні, не такі напівсимволічні як тепер, а що вони саме такі, підтверджують факти. Зокрема рішення німецьких фірм брати участь у будівництві і фінансуванні газопроводу Північний потік-2 і згода на це п. Меркель.

Україна на такі речі має реагувати рішуче і негайно.

ПРИНИЗЛИВЕ НАВЧАННЯ, НЕРІШУЧІСТЬ, БОЯЗНЬ КОГОСЬ ОБРАЗИТИ ЧИ РОЗСЕРДИТИ ВОРОГА - ось у цьому найбільша загроза нашій безпеці і врешті-решт нашому праву на майбутнє. Дуже корисно в цих питаннях повчитися досвіду в Ізраїля, а також нашої героїчної Української повстанської армії.

Паралельно з вирішенням вищенаведеного домашнього завдання Україна повинна звернутися до держав-учасниць Будапештського Меморандуму з вимогою вжити реальних заходів по гарантіях нашої безпеки, адже у свій час наша відмова від ядерної зброї зробила великий вклад в їх безпеку і дозволила зекономити сотні мільярдів доларів на оборону( особливо США).

Україна повинна скурпульозно збирати і належно оформити доказову базу російської воєнної агресії, понесені людські втрати України і завдані величезні матеріальні збитки державі і нашим громадянам російським агресором.

ВИСНОВОК:

Україні треба мобілізувати всі ресурси: моральні, психологічні, економічні, фінансові, організаційні, військові, ідеологічні, дипломатичні, інформаційні, для однієї мети - перемоги над ворогом! Тільки перемоги - іншого бути не може!

Для цього є всі підстави: ми ведемо війну на своїй території від іноземного загарбника. Тобто, наша війна є оборонною і справедливою. На нашій стороні міжнародне право, симпатії більшості міжнародного співтовариства. Це величезний потенційний фактор для нашої перемоги.

Українське суспільство повинно примусити владу діяти в національних інтересах. Міжнародну спільноту мусимо переконувати, що наші інтереси співпадають, наша перемога співпадає з інтересами безпеки для всіх. Все залежатиме від нас українців, від нашої волі до життя, нашої мобілізаційної готовності.

Вихід з глухого кута є! Це перемога!!! І вона буде за нами, бо за нами правда і з нами БОГ!

Степан Хмара
На платформі Blogger.