Titulo

Антін Мухарський просить про допомогу у людей, бо "смертельно хворий"

Український актор, письменник і співак Антін Мухарський, також відомий під сценічним ім'ям Орест Лютий, поділився на особистій сторінці в Facebook історією про складні стосунки з колишньою дружиною, телеведучою Сніжаною Єгоровою, яка не дозволяє йому бачитися з дітьми, і попросив у підписників поради.

Як зазначив Мухарський, їх особисті стосунки з Єгорової після розлучення не повинні позначатися на відносинах з дітьми. Сообщает https://bdzhola.com/

Проте телеведуча всіляко перешкоджає їх зустрічам. Якщо навіть вони і траплялися, жінка тут же закатувала істерики, називаючи артиста "проклятим бандерівцем" і "націонал-фашистом".

Він розповів:

Не відповідають на СМС, на листи, а коли я приходжу в будинок, де вони живуть, влаштовують істеричні скандали: "Пішов нах ... проклятий бандерівець і націонал-фашист. Діти, не підходьте до нього, тому що ваш батько смертельно хворий, ви заразитеся і помрете...". Я не жартую.

Пост Мухарського зібрав безліч лайків і переписів. Підписники в коментарях діляться співчуттями, висловлюються з критикою на адресу дружини, а також дають поради, про які просив артист.

Нагадаємо, раніше в своєму блозі Антін Мухарський розповів про гучні скандали з дружиною, які тривають вже кілька років. За словами артиста, одного разу Єгорова навіть намагалася вбити їх спільну дитину.

На платформі Blogger.