Titulo

“Набити падл*ці морду”: те, що скоїла з прапором України переселенка з Луганська у Львові розгнівало всю країну, розв’язка вас точно шокує

нформація про те, що у Львові переселенка з Донбасу постелила український прапор перед дверима замість ганчірки, виявилася фейком.

Нагадаємо, на початку червня в мережі розгорівся скандал навколо якоїсь Марини Закірової. Спільнота "Мова" опублікувала знімки її сторінки в Facebook, на яких жінка топчеться по прапору України. Сообщает http://korupciya.com/

"Правильне застосування укротряпки! Поспішайте переймати досвід!" – свідчив напис на скріншоті.

Зазначалося, що жінка нібито закінчила Донецький університет, а зараз живе у Львові і надає послуги майстра манікюру і педикюру.

Резонансні фото почали активно поширювати користувачі мережі, супроводжуючи їх агресивними коментарями. Українці погрожували "набити падлюці морду", волали до допомоги СБУ, пропонували відправити її "вантажем 200" в Росію або на Донбас, скаржилися адміністрації Facebook, бажали смерті.


В результаті сторінку "переселенки з Макіївки" заблокували, однак вона виявилася фейковою.

Реальна Марина Закірова нічого подібного не писала і провокаційні фото не викладала.

"Створено було більше 10 різних фейковий сторінок з ім'ям і прізвищем цієї жінки, починаючи з лютого цього року. У підозрі – колишній чоловік жінки. Фейкова сторінка передана разом із зазначеним номером телефону відповідним органам для розслідування", – роз'яснила ситуацію відомий волонтер Емма Шиманович.

Жінка це підтвердила і на своїй справжній сторінці в Facebook подякувала користувачам за підтримку і розуміння.

Як з'ясувалося, з молодою людиною вони розлучилися кілька років тому, але він до цих пір намагається їй помститися.


На платформі Blogger.