Titulo

Звільнення Донбасу: що запропонував Макрон. Ви здивуєтесь не на жарт!

В рамках зустрічі “Нормандська четвірка” буде презентована нова стратегія по звільненню Донбасу.

Як заявив президент Петро Порошенко під час зустрічі з французьким лідером Еммануелем Макроном, вона передбачає деокупацію і реінтеграцію території. Сообщает http://korupciya.com/

Порошенко також додав, що проекти рішень “нормандського формату” можуть отримати назву “формула Макрона”. “Наші домовленості про те, що ми покладемо на папір проекти можливих рішень “нормандського формату”, можливо, вони будуть називатися “формула Макрона”. Але ми зможемо пред’явити суспільству план досягнення миру і деокупацію сходу України”, – зазначив Порошенко.

Франція готує ряд умов до наступної “нормандської зустрічі” щодо виходу з української кризи, від себе додав Макрон.

“Я хотів би відзначити, що Франція готова продовжити зусилля в “нормандському форматі” і ми готові провести нову дискусію в рамках “нормандського формату”. Ми налаштовані продовжити “мінський процес”.

Ми підтримуємо ідею можливості активної співпраці саме в” нормандському форматі” із залученням ОБСЄ. Це те, що я пропонував всім сторонам”, – сказав Макрон.

Президент Франції також анонсував зустріч лідерів країн “нормандського формату” – України, Німеччини, Франції та Росія – яка відбудеться в кінці червня – початку липня 2017 року.
На платформі Blogger.