Titulo

Найвідоміший кнопкодав: Нардеп-регіонал подарував своєму тестю нерухомості на $10 млн - ЗМІ (фото, відео)


Найбільше Антон Яценко відомий своєю діяльністю в сфері держзакупівель.

Народний депутат Антон Яценко всього за кілька днів переписав на свого тестя нерухомості на $10 млн. Про це йдеться в розслідуванні програми "Наші Гроші", передають Патріоти України.Перш за все мова йде про палац в елітному селищі Козин під Києвом: на 1,33 га землі розташовані будинок загальною площею 1520 кв.м., професійний тенісний корт, басейн, тощо

Народний депутат в електронному декларуванні здавав порожні декларації, і тільки недавно задекларував користування цим маєтком. Власником будинку значиться тесть Антона Яценка, Іван Кравчук, згідно з договором дарування від серпня 2010 року.

Крім цього маєтку, на Івана Кравчука записаний ще цілий ряд нерухомості загальною вартістю близько 8 млн дол.:

- дві квартири на вул. Грушевського 9а, 303 кв.м + 246 кв.м, загальна ринкова вартість близько 2,20 млн дол. (Раніше ще була третя квартира на 250 кв.м., проте її продали)


- квартира на б.Шевченка 11, 98 кв.м., ринкова вартість близько 400 тис дол.

- нежитлові приміщення на бул. Шевченка 11, 378 кв.м + 410 кв.м, актуальна ринкова ціна невідома, однак за остаточною оцінкою на момент придбання у власність - загальна вартість близько 730 тис дол.


- половина офісної будівлі на вул. Саксаганського 119, 484 кв.м. Офіси тут зараз продаються по 2 тис дол. за квадрат, а це значить частка Івана Кравчука коштує близько мільйона.


- нежитлові приміщення на вул. Січових Стрільців (Артема) 50, 5 369кв.м., Актуальна ринкова невідома, однак за остаточною оцінкою на момент придбання у власність - 3,64 млн дол.


При цьому виявилося, що тесть і теща Антона Яценка самі живуть в звичайному будинку в Маковищі Макарівського району Київської області. З журналістами спілкуватися принципово відмовляються.


Коментувати походження майна і рід занять тестя Яценко не захотів, зазначивши, що тесть - не публічна людина і не чиновник, а відповідно - не підпадає під електронне декларування.

Разом з тим, за інформацією програми, попереднім власником маєтку в Козині був сам нардеп Яценко, в 2010-і переоформив будинок на тестя за договором дарування. Іншу нерухомість Іван Крачук також отримав в подарунок протягом двох днів - частину одночасно з козинським будинком, а частину - через день. Попереднім власником мінімум 3-х об'єктів (квартири на Грушевського, квартири і одного з комерційних приміщень на Шевченка) також був Антон Яценко.

Варто нагадати, що Антон Яценко - народний депутат вже третє скликання поспіль, з 2007 р пройшов до парламенту від БЮТ, потім - від Партії регіонів, зараз - у депутатській групі "Відродження". Найбільше Яценко відомий своєю діяльністю в сфері держзакупівель. Також за даними активістів, нгардеп відомий, як один з найбільших кнопкодавів у парламенті.


На платформі Blogger.