Titulo

УВАГА! “Укрзалізниця” вводить послугу “квитки першої хвилини”: Знижки до 1000 грн!

Перші залізничні квитки до Чехії можна буде придбати зі знижкою до 1000 гривень.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав глава “Укрзалізниці” Войцех Балчун. Сообщает http://korupciya.com

Як зазначив Балчун, перші три квитки в кожному продажу, що відкривається у сполученні Київ – Прага – Київ, будуть продаватися зі значним дисконтом.

“За угодою між ВАТ “Укрзалізниця” і АТ “Чеські залізниці” встановлені спеціальні тарифні умови і умови реалізації проїзних документів на окремо виділені 3 місця для проїзду сполученням Київ – Прага – Київ”, – написав глава УЗ.

 Відзначається, що така поїздка зі знижками може бути оформлена тільки від/до станцій Київ і Львів до/від станцій Чехії (Словаччина – тільки транзитом). Купити квитки в Чехію або з Чехії в Україну з дисконту можна як “туди і назад”, так і лише в одному напрямку “туди” чи “назад”.

У повідомленні наголошується, що спеціальні тарифні умови не комбінуються з іншими пропозиціями, в тому числі і дитячими квитками. Квитки за дисконтом не можна повернути, обміняти і переоформити.

“Порівняйте переваги дисконту: вартість проїзду станом на 22 червня за дисконтною програмою у сполученні Київ – Прага – 1891,70 гривні (64,0 євро) Львів – Прага – 1513,95 гривні (51,0 євро). Квитки за звичайним тарифом на цю ж дату для міжнародного сполучення Київ – Прага – 2868,05 гривні(98,6 євро), Львів – Прага – 2403,12 гривні (82,6 євро)”, – йдеться в повідомленні.

На платформі Blogger.