Titulo

Коли це нарешті закінчиться: Тесть Насірова отримав мільйони! Де шукати справедливості? Деталі Вас ШОКУЮТЬ!

КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» 17 травня уклало угоду з корпорацією тестя Насірова.
Закупівлю додаткових будівельних робіт провели за переговорною процедурою. У вересні 2012 року за результатами тендеру з корпорацією був укладений первинний договір вартістю 403,56 млн грн. Сообщает http://korupciya.com/

Торік генпроектувальник ДП Інститут «Київдормістпроект» ПАТ «Київпроект» скоригував проект, включивши до нього ряд додаткових обсягів робіт.

Матеріал за темою

Іспит для Луценка: чи позбавлять Насірова громадянства
Корпорацію «Альтіс-Холдинг» належить Олександру Глімбовському, тестю Романа Насірова, який з 2015 року очолював Державну фіскальну службу України.


За нинішньою угодою, до 17 серпня мають реконструювати пам’ятку архітектури національного значення 1850 року – Поштову станцію, пофарбувати фасад Річкового вокзалу, збудувати пішохідний перехід, фонтан, пандуси біля вокзалу та будівлі КП «Київпастранс», трансформаторну підстанцію та каналізаційну насосну станцію з вбудованими блоками очищення забруднених дощових вод. Також влаштують інженерні та електричні мережі, у тому числі до Поштового будинку, благоустроять та озеленять територію.

Замовник не опублікував кошториси і підсумкову відомість ресурсів, що не дозволяє порівняти ціни будівельних матеріалів з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

На заробітну плату піде 3,01 млн грн., тобто майже вісім відсотків від загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще два відсотки – 866 тис грн.

Нагадаємо, відстороненому голову ДФС Роману Насірову зробили операцію, яка днями була відкладена через судове засідання.
На платформі Blogger.