Titulo

На роботі до смерті? В якому віці українці зможуть вийти на пенсію за новою реформою! Тримайтесь міцніше

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що вік виходу на пенсію в Україні не змінюється – 60 років, але зміняться вимоги до страхового стажу – 25 років.
– Пенсійний вік залишається на рівні 60 років для людей, які мають страховий стаж 25 років. Сообщает http://korupciya.com/

Якщо ми говоримо про вихід на пенсію в 60 років, ми отримуємо можливість в 25 років виходити в 60 років. Є люди, у яких немає стажу роботи, і це величезна проблема, тому що ми говорили про це, такі люди будуть мати можливість виходу на пенсію в 63 роки, а якщо у людей є менше 15 років стажу, відповідно у 65.

Але для більшості українських громадян, понад 70% це все буде дорівнювати 60 років, нічого не змінюється, змінюються лише вимоги до страхового стажу, – пояснив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр також пояснив, як можна компенсувати “відсутні роки”:

–Якщо ти не маєш декількох років до 25 років страхового стажу і не досяг 60 років, то ти можеш це компенсувати шляхом внесків у Пенсійний фонд.

До речі, Міжнародний валютний фонд повідомив Україні, що якщо нічого не змінити – Пенсійний фонд не зможе виплачувати пенсії навіть на рівні прожиткового мінімуму (1544 грн).
На платформі Blogger.