Titulo

Безвіз для України настільки дістав росіян, що Лавров на Кіпрі видав "новий хіт"

На Кіпрі, за словами дипломата Дмитра Кулеби, "прозвучали всі класичні твори автора - Блокада Донбасу, Заборона російської мови і Нацисти"
Глава зовнішньополітичного відомства держави-окупанта Росії Сергій Лавров поскаржився на засіданні керівників МЗС країн Ради Європи на "візову дискримінацію росіян" у тимчасово окупованому російськими військами Криму. Про це у себе в Facebook написав постійний представник України при РЄ Дмитро Кулеба.  Сообщает http://viche.net.ua/

"На засіданні Комітету міністрів Ради Європи в Нікосії тільки що з сольною програмою виступив Сергій Лавров. Прозвучали всі класичні твори автора, зокрема, добре відомі слухачам "Блокада Донбасу", "Заборона російської мови" і "Нацисти", - іронізує дипломат. 

За словами Кулеби, глава МЗС РФ на Кіпрі "презентував новий хіт" - "Візова дискримінація росіян в Криму". 


Як вважає постпред офіційного Києва в РЄ, безвізовий режим з країнами Євросоюзу російських чиновників і політиків "дістав до самих до глибин". 

"І про настрої в Криму це також багато говорить", - додав Кулеба. 

17 травня 2017 роки ЄС законодавчо скасував візи для українців. 

18 і 19 травня в Нікосії проходить 127-а сесія Комітету міністрів Ради Європи на рівні міністрів. Міністр закордонних справ Павло Клімкін відбув на Кіпр для участі в цьому заході.
На платформі Blogger.